חברת TANAMA הוקמה מתוך הבנה עמוקה של צרכי הלקוחות והרצון שלהם בשינוי ובחדשנות בתחום המתנות.

TANAMA, מקבוצת "שקף אקשן" הוותיקה והמנוסה, עם למעלה מ- 20 שנות נסיון בתחום, החליטה לקחת על עצמה את האתגר ופועלת במרץ בשני מישורים: הראשון הוא ייצור, ייבוא ושיווק של מתנות מקוריות ואיכותיות בתחומים וברמות תקציב מגוונות, לכל אירוע או מועד במהלך השנה. לצד מישור זה פועלת החברה ומשקיעה משאבים רבים, כדי להנגיש את אותן מתנות ולהפוך את תהליך הרכישה לפשוט ונעים, באמצעות טכנולוגיה וצוות מקצועי.

לרשותכם אתר ידידותי וממוקד מטרה. המוצרים והמארזים שלנו מוצגים תחת קטגוריות שנבחרו לאחר מחשבה רבה, כדי לאפשר לכם להתרשם מההיצע הרחב, תוך שניות ספורות ולחסוך זמן יקר.

מערכת מתקדמת לבחירת מתנות, המותאמת אישית לכל ארגון ומאפשרת לעובד לבחור את המתנה שהוא בדיוק צריך, בצורה פשוטה וללא כל מאמץ.

על כל אלה מנצח צוות TANAMA המורכב מחבר'ה צעירים, בעלי ראש יצירתי, שכל העת חושבים ומפתחים את הדבר הבא, כדי שאתם תמיד תישארו מעודכנים.

הם ילוו אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב הייעוץ וההכוונה, דרך תהליך הבחירה וההזמנה ועד לקבלת המוצר הסופי למשרדי הארגון.

אז מה ה- TANAMA שלכם?


מארזי שי

מגוון מארזי שי בהתאמה אישית ולכל מטרה תוך דגש על עיצוב ומיתוג המארזים לצד תכולה איכותית ומגוונת בהתאם לתקציב וקהל היעד

icon_architects.svg

שוברים וכרטיסי מתנה

לא רוצים מארזים? אין בעיה!  אצלנו תוכלו להשיג שוברי מתנה למגוון אטרקציות, מסעדות, חופשות, בריאות וכושר, אופנה, הופעות וכו'

icon_supervisors.svg

מערכת בחירת מתנות

לא אוהבים להחליט לבד? תנו לעובד לבחור! מערכת מתקדמת לבחירת מתנות המשלבת שוברים ומתנות מהמותגים המובילים, זו הדרך לבחור מתנה! 


מבין לקוחותינו


Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/salogo/domains/tanama.co.il/public_html/modules/mod_lgx_logoslider/helper/helper.php on line 82

Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/salogo/domains/tanama.co.il/public_html/modules/mod_lgx_logoslider/helper/helper.php on line 82

© כל הזכויות שמורות ל-TANAMA - הדרך לבחור מתנה | Design.Code.Honor by benjo.co.il