המלצות

בעקבות מעבר למפעל חדש הזמנתי 100 ערכות במינימום זמן- 5 ימים בלבד!! והאמת היא ששיגעתי ושינתי כל רגע את ההזמנה, אבל ברק שמולו עבדתי היה סבלני, שירותי וזריז, כך שקיבלנו ערכות מדהימות והכי חשוב, הכל הגיע בזמן ובאיכות הכי טובה שיש!
אז תודה לברק ולכל הצוות!!!

אוניפארם בע"מ - רכזת משאבי אנוש

החברה סיפקה עבורנו את הפרסים למתמודדים הזוכים ב"חידון גדולי האומה", מטענים ניידים ממותגים בסמלי הארגונים השותפים, בקבוקי מים ממותגים בסמלי הארגונים השותפים, וכן מדליות וגביעים לשלושת המקומות הזוכים.
אנו רוצים להודות על המקצועיות, האדיבות, הגמישות לשינויים ועל הליווי האדיב והנעים לאורך כל התהליך

מרכז מורשת מנחם בגין - ראש מחלקת חינוך

במסגרת שיתוף פעולה שלנו עם מתחם G כפר סבא לקידום מכירות של המתחם, חיפשנו להעניק מתנה לרוכשים מעל סכום שהוגדר, בחרנו לתת זוג כוסות שתייה ממותגות ושובר מתנה במארז קרטון ממותג ל-2500 לקוחות, זה היה כשבוע לפני תחילת המבצע וחיפשנו ספק שיוכל לעמוד בלוח הזמנים הצפוף, פנינו לברק ושמחנו לגלות שהוא לא נרתע ואכן כיומיים לפני תחילת המבצע הגיעו אלינו המארזים כמו שהזמנו, המוצר היה איכותי והפידבקים היו מעולים.

שם חברה - תפקיד

שיחקו אותה עם יחס אדיב, מקצועי וכייפי!
וקיבלתי מוצר מצוין שכבר קצר שבחים
יישר כח.

אירונאוטיקס בע"מ - מנהלת תקשורת שיווקית

חיפשנו מתנות ללקוחות פרימיום לכבוד פסח ובחרנו להזמין דרך TANAMA אחרי שחיפשנו הרבה זמן משהו ייחודי ושונה, המארזים הותאמו לנו באופן אישי לפי מה שהגדרנו, היחס היה מדהים והלקוחות שקיבלו את המארזים מאד התרשמו.
בהחלט נמשיך לעבוד איתם גם בחגים הבאים.

שם חברה - תפקיד

מגוון רחב מאוד של מרצ'נדייז.
עם ברק והצוות תענוג לעבוד. תמיד זמין, אדיב, מחויב למילה ועומד בה בכבוד. שומרים על עלויות אטרקטיביות לאורך זמן, מחויבות לעמידה בזמנים ואיכות מוצרים ומיתוג גבוהות במיוחד. ממליצה בחום.

כרומגן אגש"ח בע"מ - מנהלת תקשורת שיווקית

מארזי שי

מגוון מארזי שי בהתאמה אישית ולכל מטרה תוך דגש על עיצוב ומיתוג המארזים לצד תכולה איכותית ומגוונת בהתאם לתקציב וקהל היעד

icon_architects.svg

שוברים וכרטיסי מתנה

לא רוצים מארזים? אין בעיה!  אצלנו תוכלו להשיג שוברי מתנה למגוון אטרקציות, מסעדות, חופשות, בריאות וכושר, אופנה, הופעות וכו'

icon_supervisors.svg

מערכת בחירת מתנות

לא אוהבים להחליט לבד? תנו לעובד לבחור! מערכת מתקדמת לבחירת מתנות המשלבת שוברים ומתנות מהמותגים המובילים, זו הדרך לבחור מתנה! 


מבין לקוחותינו


Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/salogo/domains/tanama.co.il/public_html/modules/mod_lgx_logoslider/helper/helper.php on line 82

Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/salogo/domains/tanama.co.il/public_html/modules/mod_lgx_logoslider/helper/helper.php on line 82

© כל הזכויות שמורות ל-TANAMA - הדרך לבחור מתנה | Design.Code.Honor by benjo.co.il